Jeśli zdarzają się sytuacje, że nie rozumiesz słów wymawianych przez najbliższych lub na spotkaniach towarzyskich czy w pracy rozmowy innych brzmią jak bełkot a Ty wstydzisz się poprosić po raz kolejny o powtórzenie to może oznaczać, że Twój słuch osłabił się. Jeśli byłeś na badaniu słuchu i wynik nie wskazał na niedosłuch, bo słyszysz dobrze to proponujemy

Żebyś również zapoznał się z testem HINT

Czy zależy Ci na polepszeniu komfortu życia, chciałbyś być aktywny na spotkaniach towarzyskich, chciałbyś rozmawiać ze swoim szefem jak z partnerem biznesowym? Chcesz cieszyć się rozmową z dziećmi czy wnukami? Chcesz nawet na ulicy, przy dużym ruchu drogowym swobodnie rozmawiać z przyjacielem? A może lubisz podróżować i chcesz czuć się bezpiecznie jadąc rowerem, samochodem czy lecąc samolotem? Chcesz słyszeć wyraźnie komunikaty nadawane przez głośnik, megafon czy w radio? Czy zależy Ci na komfortowym oglądaniu telewizji przy głośności jaką lubią domownicy? Czy będąc w kościele, supermarkecie lub teatrze chcesz czuć się dobrze i nie mieć wrażenia, że wszyscy bełkoczą?

Możesz to osiągnąć, dzięki dokładnej diagnostyce słyszenia w hałasie testem HINT oraz zastosowaniem najnowszej technologii w dziedzinie wspomagania słyszenia. 

Aby dowiedzieć się o swoich możliwościach porozumiewania się w hałasie zapraszamy do naszych salonów.